Detský turistický nosič Neverland Koala, Neverland Hippo

detsky-turisticky-nosic-neverland-koalaKolekcia detských turistických nosičov pre deti Neverland Koala , Neverland Hippo
Každý milovník hôr si jedného dňa rozhodne založiť svoju rodinu . Táto radostná udalosť , by však nemala znevýhodňovať a ukracovať z turistických výletov do hôr ,ktoré sú možné aj s najmladšími deťmi ktoré dokážu už samostatne sedieť . To všetko vďaka modernému riešeniu , ktoré nám poskytujú turistické nosiče pre deti . Pomocou detských nosičov od ergo nosičov až nosiče pre deti na chrbát umožníme turistickými výletmi vštepovanie lásky k horám spoločne aj s najmladšími členmi rodiny .

Detské nosiče Neverland sú veľmi praktické a nájdu použitie na horské túry ,alebo aj na každý deň na prechádzku alebo nákupy . Nové modely detských nosičov Neverland Koala, Hippo majú mnoho praktických riešení , ktoré nám napomôžu pohodliu a výhliadkám dieťaťa z nosiča .

Prvým z nich je použitie špeciálnej priedušnej odolnej sieťoviny na zadnom chrbtovej časti . Mäkké popruhy sú pokryté penou a anatomicky tvarovaný bedrový pás nám nepreťažuje chrbát. Detské nosiče Neverland Koala je možné nastaviť tak , aby sa prispôsobili rozmerom rodičia a dieťa . Špeciálny systém podpory 3D Optifit umožňuje dokonalé prispôsobenie k veľkosti popruhom nositeľa .
Detská sedačka -posed je nastaviteľný v oboch smeroch na výšku nastavenia bezpečnostných pásov . To umožňuje presne nastaviť od veľkosti malého dieťaťa . Vďaka tomuto dieťa sedí pohodlne takže je ľahšie nosiť na chrbte . Vhodné nastavenie bezpečnostných pásov zaisťuje dostatočnú bezpečnosť pre naše deti , aby sa dieťa zostalo bezpečne v nosiči .

Nosiče sa navyše Koala a Hippo majú dve komory : menšiu a väčšiu na batožinu . Sieťované vrecká a vrecká na opasku nám poskytnú odkladacích priestorov na každú nutnú detskú výbavu. Vďaka nim všetko čo potrebujete máme vždy po ruke .

Detské nosiče Neverland sa neprekvapí dokonca ani počasie . Obidva modely majú odnímateľnú slnečnú striešku , ktorá bude chrániť našu ratolesť proti nadmernému slnku . V špeciálnom vrecku je vložená tiež pláštenka , ktorý v prípade dažďa budú ukotvený na slnečnej clone .

Popis

  • Materiál : Polyamid 600D/PU HD
  • prípustná hmotnosť dieťaťa : 22 kg
  • šnúry , hmotnosť : 2,2 kg
  • rozmery : 75 x 26 cm
  • v súlade s EN 13209-1:2004
    Nosič Neverland Hippo : zelená
    Nosič Neverland Koala : červená