Outdoor predajňa Adam Sport Ružomberok

predajna-adam-sport

Turistická výbava na každý deň – AdamSport.sk, Ružomberok.
Voľné chvíle ľudí čoraz častejšie vypĺňa turistika nielen vo svojom okolí, ale mnohí siahajú aj na vyššie méty a snažia sa venovať turistike na pokročilej, až profesionálnej úrovni.Čoraz viac sa hory a putovanie po nich, stáva našim každodenným relaxom a oddychom od dennej rutiny v práci, v ruchu veľkomesta alebo len forma relaxu, pri ktorom príde človek na iné myšlienky. 
„Naša predajňa Adam Sport v Ružomberku sa stala v posledných rokoch vyhľadávaným a atraktívnym miestom, kde nadšenci turistiky a dobývania horských vrcholov nájdu potrebnú výbavu na menej náročnú, ale aj profesionálnu, turistiku v teréne,“ oboznamuje nás konateľ predajne Adam Sport Ružomberok.
Predajňa a internetový obchod Adam Sport Ružomberok ponuka široký sortiment turistickej výbavy  a športového náradia na prevádzkovanie outdoorových športov a horolezectva. S výbavou, ktorú Vám Adam Sport ponúka sa určite nestratíte na žiadnej stanovačke, no na svoje si prídu aj profesionálni športovci ako horolezci, lyžiari alebo vyznávači pobytov v otvorenej prírode a teréne.
„Na trhu pôsobíme niekoľko rokov a za ten čas sme si vybudovali dôveru a priazeň zákazníkov, ktorí sa ku nám radi vracajú. Ponúkame množstvo tovaru a služieb, ktorými sa odlišujeme od konkurencie. Poradenstvo pri výbere vhodnej turistickej a skialpinistickej výbavy a kvalitný tovar prestížnych značiek outdoorových športov sú základom našej ponuky pre turistiku, horolezectvo, skialpinizmus a pobyt v otvorenej prírode a nadšencov outdoorových športov,“ pokračuje predstaviteľ Adam Sport Ružomberok.
Adam Sport Ružomberok je určený pre všetkých, ktorí majú radi prírodu a pobyty v nej. Okrem klasickej športovej výbavy a outdoorovej výstroje si na svoje prídu aj fanúšikovia renomovaných outdoorových značiek za vynikajúce ceny. Ak máte doma ratolesti, ktoré chcete viesť cestou lásky k prírode, vybrať si môžete z množstva detského turistického oblečenia.
Nechýba ani ponuka praktických pomôcok a vybavenia nielen do terénu a do prírody, ale aj na každodenné použitie. Ak navštívite našu predajňu priamo v centre Ružomberku, alebo náš internetový obchod AdamSport.sk, určite si z našej ponuky vyberiete a naši zamestnanci sú pripravení Vám profesionálne poradiť a konzultovať Váš výber.