Prečo vybrať páperovú bundu Sir Joseph Kjerag

sir-joseph-kjerag-bluePrečo vybrať páperovú bundu Sir Joseph Kjerag ???

Páperové bundy Sir Joseph = 40-ročná tradícia výroby páperového oblečenia pre najlepších svetových výškových lezcov .Kvalita, spoľahlivost, dlhá životnost.
technické riešenia výrobkov , praktické detaily, vysoko funkčné materiály, najlepšie europske husacie prachové perie, špičková kvalita zpracovania našich výrobkov , vlastné výrobníé zázemie. Atraktivny design a farby, perfektne vypracované strihy a dômyselné doplnky .Hľadáte a nájdete niečo vhodnejšie ??

Páperová bundy Sir Joseph Kjerag je ľahká a skladná pánska páperová bunda určená pre milovníkov zimných športov. Nový membránový materiál Dry® Stream zaručuje odolnosť proti vode a vetru a zároveň vysokú priedušnosť. Dômyselná konštrukcia, jedinečné detaily a kvalitné prachové perie Vás ochráni pred rozmarmi počasia. Technická záležitosť pre extrémne športy. Ramená sú vystužené laminačnou fóliou, ktorá zvyšuje odolnosť proti vode, oderu a roztrhaniu.

Som páperová bunda Kjerag a hľadáte kde ma nájdete a vyskúšate za najprijateľnejšiu cenu na trhu ?? No predsa outdoor predajni na Liptove v Ružomberku Adam Sport Ružomberok  ,alebo cez outdoor e-shop www.adamsport.eu