Prehľadný zoznam odporúčaných outdoorových CK

outdoor-tourPrinášame Vám zoznam kvalitných a overených outdoorových cestovných kancelárií, s ktorými môžete zažiť spoznávanie nových kultúr a krajín, ale aj extrémne náročné horské expedície pre najnáročnejších!

 

CK Outdoor Tour –   Outdoorová cestovná kancelária zameraná na turistiku, treking, vysoké hory, expedície, Via ferraty, skialpinizmus, lyžovanie a cestovanie… Náš odporúčaný tip z AdamSport-u :-)) Spoľahlivosť a zodpovednosť v osobe Peťa Kračmera a jeho kolegov z hôr,..

Rokosport – Činnosť našej cestovnej kancelárie vychádza z tradície minulých rokov, keď sme aktivity v prírode pripravovali a organizovali v rámci turistických a horolezeckých klubov. Počas 23-ročnej histórie organizovanej turistiky sme pre našich priateľov a sympatizantov pripravili veľké množstvo úspešných podujatí do celého sveta.

Adren Tour, víkendová a vysokohorská turistika Už 18 rokov pre vás chystáme dobrodružné a adrenalínové zážitky v rámci Slovenska, ale aj celého sveta. Staň sa aj ty jedným z nás!

Mirotravel outdoor CK –Hlavným poslaním je umožniť spoznávanie hôr pre ľudí, ktorí majú vzťah k prírode a ktorí majú radi aktívny pohyb. Pod dohľadom skúsených sprievodcov budeme zdolávať najvyššie pohoria a vrcholy v Európe. S nami budete musieť vynaložiť určitú námahu, sebazaprenie, vzájomný rešpekt a toleranciu.

Sancho Tour – veľké zážitky v malých skupináchCestovná kancelária SANCHO TOUR s.r.o. sa zaoberá organizovaním turistických zájazdov, poznávacích zájazdov, skialpinistických a lyžiarskych zájazdov  a organizovaním expedícií.

CK Mundo, cestujte s mladými ľuďmi Snažíme sa, aby ste sa na zájazde cítili ako v partii kamarátov (bežne s nami jazdia tiež jednotlivci). Prvoradá je pre nás bezpečnosť v horách, inak voľnosť – žiadne chodenie po meste za sprievodcom s dáždnikom…

Tigatravel – Prvá outdoorová CK z východu 🙂

Aktívna dovolenka s CK Kudrna – To je už celkom slušná partička nadšencov, ktorí už 23-tí rok vymýšľajú , pripravujú a realizujú netradičné akcie po celom svete pre všetkých s rovnakou “ krvnou skupinou „

CK DAKA – vždy presne viete, čo kupujete poznáte hotel, v ktorom budete ubytovaní a môžete si prezrieť fotografie daného hotela, pri autobusových zájazdoch viete akým autobusom pôjdete a môžete si zvoliť presné miesto sedenia a ešte oveľa viac..

Anakonda TOUR expedície a poznávačkyAnakondatour je cestovná kancelária zameraná na poznávacie zájazdy najmä do Latinskej Ameriky, Afriky a čiastočne aj Európy.

Safari.sk, špecialisti na africké safari Neopakovateľný a nádherný svet divočiny nájdete v rozsiahlych národných parkoch Kene, Tanzánie, Namíbie, Južnej Afriky a Botswany. Chcete sa sem vybrať? Dôverujte našim schopnostiam! Viac info na našom webe…

Sampa Events: Denné tábory pre malých dobrodruhov Sme eventová agentúra a okrem organizovania rôznych teambuildingových programov a eventov pre firmy, ponúkame aj detské denné letné tábory. Naším cieľom je ľudí opäť spojiť s prírodou a aspoň na chvíľu ich odpútať od virtuálneho sveta…