Krátky príbeh na začiatok

Po dlhých rokoch bez poriadnej snehovej nádielky prišlo konečne to pravé orechové a na horách je takmer všade bielo. Podmienky prajú viacerým zimným športom, no práve SKIALP sa stáva zo dňa na deň populárnejším. Ostrieľaní horskí vlci, no aj nadšený začiatočníci vyrazili na pásy do hôr. Stretáme ich takmer všade: Na Chate pod Chlebom, na Téryne, na Zbojke, Kubínke, Malinom Brde a dokonca aj v Kauflande pri boxoch s mrazenou zeleninou. Nahodení v Karpose, či La Sportive bijú do očí na stovky metrov. A my medzi nich patríme tiež! 🙂Najväčším problémom tých, ktorí chcú začať s týmto neodolateľným športom je práve SKIALPOVÁ VÝBAVA.
Povedzme si rovno: nie je to zrovna najlacnejšia záležitosť (teda pokiaľ ju nekupujete v AdamSporte) – P.S.: Aktuálne tam prebieha solídny výpredaj veškerej skialpovej výstroje!!! (klik)Ak aj Vy patríte medzi nadšencov, ktorí chcú začať so skialpom, no nemáte vo vrecku dukáty navyše, máme pre Vás ideálne riešenie: POŽIČAJTE SI SKIALPOVÚ VÝSTROJ v našej požičovni RužaSkialp!! (klik)Okrem zapožičania skialpovej výstroje požičovňa RužaSkialp ponúka aj kompletný servis lyží.

Pre tých, ktorým skialp akosi nevonia, a radšej brázdia svahy iba smerom nadol, má požičovňa k dispozícií veľké množstvo lyžiarskej výstroje. Zjazdové lyže, lyžiarky, palice, prilby, toto všetko nájdete spolu so servisom na jednom mieste v Hrabovskej doline neďaleko údolnej stanice lyžiarskeho strediska Malinô Brdo v Ružomberku (klik).

Naše video:


 

Nahliadnite do požičovne v galérií nižšie:

by Kubo