bunda-silvini-vettaAk zvažujete kúpu tejto bundy z produkcie progresívnej značky Silvini  a nieste si sto percentne istý? Ja mám túto bundu Silvini Vetta mám a rád sa s vami podelím o jej plusoch a mínusoch.

Takže plusy. Mne sa hlavne páči ako je bunda Silvini  strihovo navrhnutá.  Má predĺžené rukávy a taktiež nieje krátka ako niektoré dnešné bundy. Vyrába sa hneď v niekoľkých farebných prevedeniach. Červená, modrá, čierna a oranžová. Taliani si dali veľmi záležať na funkčnosti. Bunda je vyrobená zo 100%  neprefúknuteľného materiálu Windbreaker WR (vetruvzdorný, ľahký a husto tkaný materiál). Plusom je aj to že z bundy sa ľahko dá spraviť vesta, stačí zipsom odopnúť rukávy.  Bunda je hlavne určená na bicykel. Na chrbte nájdeme vrecko na zips kam sa v pohode vojdu kľúče či telefón.  Kapucňa s reguláciou veľkosti sa dá bez problémov rýchlo zrolovať do goliera. Taktiež má sťahovanie v páse, takže bundu nepodfukuje.  Úplne najviac ma teší vrecko do ktorého sa dá bunda zbaliť a následne vrecko pomocou suchých zipsov pripevniť na riadítka či rám bicykla.

Mínusy bundy som nenašiel.  🙂

Dúfam že som vám pomohol aspoň trochu sa rozhodnúť. Bundu nájdete aj na outdoor e-shope www.adamsport.eu či priamo v kamennej predajni Adamsport Ružomberok.

Pridávam ešte jednu fotku z finále slovenského pohára v skialpinizme v poľskom Zakopanom, kde Silvini parádne slúžila ako vonkajšia vrstva.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA