Sprievodca divočinou na Liptove

Prežite deň s našim sprievodcom v lone divokej Slovenskej prírody. Vydajte sa po stopách šelmy ako medveď, vlk či rys, sledujte ich pobytové znaky v nedotknutých, ľudskou činnosťou nepoznamenaných divokých zákutiach.

Pozorujte dravca, ako je orol skalný, pri jeho majestátnom lete, zažite strmhlavý let sokola sťahovavého pri love. Sledujte medveďa pri večernom pasení na stráni vo farbách zapadajúceho slnka. Pri večernom návrate, za svetla čelových lámp si vypočujte ako sa ozývajú naše sovy. Počas pobytu v teréne Vám náš sprievodca poskytne informácie o živote a správaní sa divo žijúcich zvierat. Zároveň si môžete v prípade úspechu divožijúce zvieratá nafotiť, prípadne si stiahnuť fotky z nastavenej fotopasce.
To všetko organizujeme v súlade s platnou legislatívou, rešpektujúc prirodzené potreby chránených živočíchov a s dôrazom na Vašu bezpečnosť.


SPRIEVODCA DIVOČINOU

CENNÍK:

 skupina cena za cca 4 hod. 
lekciu v teréne
 do 4 osôb 55 €
 5-7 osôb 67 €
 8-10 osôb 76 €

Pri individuálnych požiadavkách a dlhších lekciách cena dohodou.

Poznámka
Objednanie aktivity, jej prispôsobenie Vašim požiadavkám a dohodnutie ostatných podrobností, minimálne 3 dni vopred pred jej plánovaným termínom uskutočnenia.