Zmena prevádzkovateľa outdoor eshopu www.outdoorsport.sk spol. Adam sport s.r.o.

logo_outdoorsport (2)

OutdoorSport.sk – Vybavíme Vás na hory v kamennej outdoor predajni Adam Sport Ružomberok 

Milí priatelia, vážení zákazníci, turistický nadšenci, športovci, horali, sňeženky a machři …. :-))

Dovolíme si vás informovať o zmene prevádzkovateľa Vami obľúbeného outdoorového obchodu www.outdoorsport.sk  Ktorý bol doteraz prepojený s outdoorovou cestovnou kanceláriou Outdoor Tour prevádzkovanou spol. TRANGO, s.r.o., v zastúpení naším spoločným kamarátom Petrom Kračmerom.

CK Outdoor Tour www.outdoortour.sk získala už množstvo svojich verných zákazníkov cestujúcich za všetkým krásami zahraničných aj našich hôr. A to zvyšuje náš záväzok neustáleho skvalitňovania a rozširovania zájazdov a doplnkových služieb. Jednoducho to potrebuje celého oddaného človeka a ešte niečo navyše. Je potrebné plne sa venovať vybavovaniu všetkých záležitostí okolo zájazdov a pritom Vás sprevádzať v horách v dobrom aj zlom počasí.

A  tak prišlo k vzájomnej dohode o zlúčení predaja outdoorového vybavenia cez internetový obchod www.outdoorsport.sk  a outdoor eshopu www.adamsport.eu
V týchto dňoch prechádza web stránka www.outdoorsport.sk a stým súvisiace náležitosti pod správu skúsených prevádzkovateľov z Adamsport s.r.o.Ružomberok  Web zostane nezmenený, dizajn tiež a Vaše objednávky bude vybavovať kolektív Adam Sport Ružomberokso svojimi viacročnými skúsenosťami pri poskytovaní poradenstva, predaja športových a outdoorových potrieb prostredníctvom outdoorových e-shopov:

www.adamsport.euwww.noze-gerber.sk , www.stany-coleman.sk

Prínos pre všetkých zákazníkov bude značný, najpodstatnejšie plusy sú:
1. Skvalitnenie a rozšírenie ponuku v internetovom obchode   www.outdoorsport.sk
2. Kratšie dodacie podmienky
3. Expedícia do tovaru do 24 hodín
4. Garancia „Najnižšej ceny“
5. Výmena tovaru do 7 dní od doručenia
6. Vrátenie finančných prostriedkov do 48 hodín po obdržaní vráteného tovaru
7. Možnosť odpočtu DPH
8. Kompletný poradenský servis
9. Vernostné zľavy a benefity pre registrovaných zákazníkov

10. Možnosť všetky produkty vyskúšať a prevziať v kamennej predajni Adam Sport Ružomberok

Všetky doteraz obdržané vernostné bonusy a zaradenia v kategorizácii zliav zostávajú zachované pre všetkých registrovaných zákazníkov. História Vašich doteraz zrealizovaných objednávok je z legislatívnych dôvodov vymazaná.

Veríme, že tieto zmeny prinesú skvalitnenie služieb či už v predaji cez outdoorvý obchod www.outdoorsport.sk a takisto skvalitnenie služieb v rámci CK Outdoor Tour – www.outdoortour.sk

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a aj osobné stretnutia či už na predajni v Adam sporte alebo na horách počas zájazdov CK Outdoor Tour.