Jeden z najlepších pretekárskych batohov, a nie len pretekársky. Batoh využívam na všetko. Vysokohorská turistika, cyklistika a behy. S váhou len 260 gramov sa radí medzi najľahšie batohy vôbec a s objemom 20L sa neradí medzi malé batohy. S cenou pohybujúcou sa okolo 80€ je to najlepšia voľba. Najlepší pomer výkon/cena.

Batoh je nepremokavý. Chrbtová strana je sieťkovaná, jednak kvôli poteniu a jednak kvôli tomu aby ván nikdy nezamrzla voda v Camelbacku, kedže ju budete ohrievať teplom od chrbta. Batoh je uspôsobený na vedenie hadičky Camelbacku na oba ramená, môžete si vybrať na ktorom ramene sa vám bude hompáľať hadička. Batoh je uspôsobený aj na upevnenie externého náprsného obalu na flašku. Vynikajúca vec pre ľudí ktorí preferujú dva typy nápojov počas preteku…

Batoh je na 110% prepracovaný. Dôkazom je tunel na mačky, mačky zasúvame z pravej strany,pravou rukou.  Jednoducho zatiahneme za očko a otvoríme cez suchý zips tunel, zasunieme mačky(Vždy hrotmi k sebe! Nie kvôli batohu ale pre prípad pádu, aby sa nám mačky nezarezali do chrbáta!!!) a jednoducho tunel zaklapneme.

Vyriešená je aj otázka skialp lyží a cepínu. Lyže jednoducho zasunieme do očka ktorý je opatrený gumou ktorá ho chráni pred prezeraním. Očko zachytí lyže o viazanie a vrch lyží upevníme prehodením upevňovacieho pásu cez lyže a pevne zaistíme zacvaknutím pracky do úchytu na ramennom popruhu.  Cepín som ešte na batohu nemal, neviem ako sa tam dáva.

Všetko je urobené tak aby všetky úkony boli zvládnuté čo najrýchlejšie, a to aj batoh spĺňa.

Nieje až možné čo všetko sa do batohu zmestí.

Chýbajú ti nejaké veci do batohu? Klikni TU, nájdeš všetko

Videá ako zasúvať mačky, upevňovať lyže či už strhávať pásy nájdete na video kanáli Adamsport-u. Klikni TU.

Športu zdar!